




Beter Darm poeder PAARD
Beter Darm poeder is verkrijgbaar in 500 en 1000 gram
Beter Darm poeder is ontwikkeld voor ondersteuning van het darmmicrobioom.
Toepassing:
Wij adviseren advies in te winnen over gezonde voeding en het ruwvoer (liefst onverpakt hooi) te laten analyseren.
Het is wenselijk om regelmatig mest te laten onderzoeken op parasitaire besmettingen. Gezonde voeding is de basis voor een gezond darmmicrobioom. Wij adviseren bij aanhoudende klachten contact op te nemen met een (holistisch) dierenarts of therapeut!
Dosering:
Paard: 1 x daags 1 schep over het voer. Pony’s: 1 x daags ½ tot ¼ schep over het voer.
De maatschep in de 500 en 1000 grams verpakking is 25 ml, wat overeenkomt met ongeveer 19 gram poeder.Ingrediënten:
Chicorei, Kamille, Tijm, Anijs, Zwarte komijn, Koriander, Venkel.
Wij adviseren het voer wat nat te maken voor het poeder wordt toegevoegd om te voorkomen dat het weggeblazen wordt. Indien het niet mogelijk is om het in twee giften te verdelen, dan 1 x daags de hele dosering geven. Let op! De verpakking na gebruik goed sluiten in verband met vocht. Soms kan het product door vocht wat gaan klonteren. Dit heeft geen gevolgen voor de werking van het product.
Bewaaradvies: Wij adviseren het product op een koele, droge plek te bewaren. Na gebruik de pot graag goed sluiten. Eenmaal geopend is het product nog minimaal 6 maanden houdbaar.
De teksten, gegeven informatie, illustraties en beeldmerken op deze website mogen niet zonder uitdrukkelijk voorafgaande schriftelijke toestemming worden overgenomen of op welke wijze dan ook worden gekopieerd of verspreid.
.png)